HONOR spol.s r.o.

 

Úvod > Nerozbitný program > svítidlo HONOR GUARD MINI ANTIVANDAL

Těleso svítidla:
ocelové s masivními výztuhami po stranách, povrchová úprava žárový zinek Bezpečnostní krycí rám: ocelový s těsněním pro dosažení stupně krytí IP 65, stupeň ochrany proti vnějším mechanickým nárazům několikanásobně překračuje požadavky IK 10, standardní povrchová úprava bílý komaxit (na zakázku v barvách RAL)
Bezpečnostní prvky:
Těleso je připevněno k podkladu dvěma šrouby M10. Bezpečnostní krycí rám je k tělesu přichycen čtyřmi šrouby, z toho dva mají bezpečnostní hlavu. Kotevní šrouby nejsou bez demontáže bezpečnostního krycího rámu přístupné. Zasklení je zcela nerozbitné. I při použití nejhrubší síly zůstane svítidlo nepoškozené a svítící. Ochranná fólie při znečištění sprejery je snadno vyměnitelná.


Zasklení:

čiré nebo opálové ze speciálního nerozbitného materiálu s fólií proti sprejerům Elektrovýzbroj: standardně pro kompaktní zářivku 23W (E27). Světelně-technický návrh: Součástí dodávky je návrh rozmístění svítidel podle požadované kvality osvětlení.
POUŽÍTÍ:
- osvětlení prostorů extrémně ohrožených vandalismem - montáž do podchodů pro chodce a podjezdů pro automobily, do tunelů, stanic metra, nástupišť železničních stanic, autobusových zastávek, apod. - vhodné také pro průmyslové a výrobní prostory s vysokou vlhkostí a prašností a odletujícím materiálem, garáže, sklady, tryskací boxy, atd. - účelný design svítidla umožňuje variabilní vestavění a pospojování svítidel

Světelně-technický návrh:
součástí dodávky je návrh rozmístnění svítidel podle požadované kvality osvětlení.